Jak zamówić nagrobek ? Jakie są opłaty i ceny ?

W dowolnym momencie podczas projektowania mogą Państwo kliknąć w przycisk „Cena”, aby zobaczyć aktualną cenę projektowanego nagrobka.

W większości województw nagrobki różnią się wielkością, a także grubością płyt. W Polsce wschodniej nagrobki zazwyczaj są większe, a grubość płyt wynosi 6-8 cm; na zachodzie Polski mniejsze i o grubości płyty 5 cm. Ważne jest także określenie czy nagrobek jest ziemny (trumna wkopana w ziemi) czy też jest to murowany grobowiec (trumna włożona do wymurowanej piwnicy).

Czas potrzebny na wykonanie nagrobka wynosi zazwyczaj od 6 do 8 tygodni.

Nie wymagamy żadnych płatności w Internecie.

Dopiero po wysłaniu zapytania skontaktuje się z Państwem pracownik  zakładu kamieniarskiego, który ustali szczegóły dotyczące podpisania umowy, etapów płatności oraz informacji na temat terminów, wymagań oraz lokalizacji cmentarza itd.

Podane ceny zawierają podatek VAT, koszt dostawy oraz instalacji nagrobka. Należy jednak zwrócić uwagę, żę podane ceny są cenami „orientacyjnymi” i mogą różnić się w poszczególnych regionach Polski, tym samym nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Po zapisaniu projektu i przesłaniu zapytania ofertowego będziemy w stanie przedstawić Państwu indywidualną ofertę cenową.

Jak zbudowany jest nagrobek ?

Jakie są dostępne kolory granitu ?

Jakie są dostępne kroje pisma ?

Jakie są dostępne kształty zdjęć ?

Jaka jest dostępna galanteria nagrobna ?