Oferujemy możliwość realizacji prac związanych z rewitalizacjją cmentarzy związanych z wykorzystaniem granitu lub stali nierdzewnej (lub rdzewnej) takich jak tablice pamiątkowe z granitu, krzyże z granitu, elementy dekoracyjne wykonane z granitu oraz rzeźby z marmuru. 

Realizujemy zadania z projektów, które uzyskały dotacje na rewitalizację cmentarzy wojskowych, tworzenie nowych pomników oraz mogił żołnierskich – zarówno na etapie projektowania jak też realizacji oraz instalacji.

Zapewniamy solidność i profesjonalizm na każdym etapie realizacji.

Współpracujemy z biurami projektowymi oraz pracowniami architektonicznymi.

Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję dobrej ceny oraz szybkiego czasu realizacji zleconych prac.

Dla nas nie ma zadań zbyt dużych lub zbyt małych.

Wybierając pomnik istnieje możliwość zamówienia pomnika przez internet, co pozwala zredukować koszt zamówienia nagrobka, a dobrze wykonana praca jest dla nas najlepszą reklamą.

Z kolei jeżeli wybraliście już Państwo pomnik na danym cmentarzu lub widzieliście pomnik który się Państwu podoba, oferujemy możliwość spotkania na tym cmentarzu i określenie kosztów związanych z wykonaniem takiego pomnika.

W tym przypadku zamówienie możemy podpisać w terenie, a kolejne etapy kontaktu będą mogły odbywać się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. Prześlemy projekt graficzny oraz rysunek techniczny do akceptacji, po której pomnik zostanie wyprodukowany, a następnie ok. 3 dni przed montażem ustalimy telefonicznie z Państwem termin instalacji.

Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: biuro@wiecznapamiec.pl