[fullwidth background_color=”” background_image=”” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding_top=”20″ padding_bottom=”20″ padding_left=”” padding_right=”” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]

Nowe technologie otaczają nas przez całe życie. Jakie korzyści niosą dla kamieniarzy innowacyjne pomysły?

Wzrost sprzedaży, łatwiejszy kontakt z potencjalnym klientem, niskie nakłady na promocję. To tylko niektóre z efektów.

Zakupy internetowe to dziś rzeczywistość. W sieci można znaleźć oferty każdej branży na świecie. Nie inaczej jest z kamieniarzami. Praktycznie każdy z nich posiada firmową stronę internetową. Niektórzy pokusili się o uruchomienie sklepu internetowego.

Ale dlaczego ten internet jest tak ważny? Odpowiedź jest prosta. Korzystają z niego niemalże wszyscy. A skorą są tam wszyscy, nie może zabraknąć również nas. Liderzy branży zrozumieli to już jakiś czas temu. Od początku kontaktu klienta z marką starają się odpowiednio kreować swój przekaz i wpływać na proces decyzyjny.

Innowacja w branży kamieniarskiej

Istotną rolę w tym procesie odgrywa wiedza.
Poszukiwanie odpowiedniego nagrobka” klient często rozpoczyna w internecie. Może tam czerpać wiedzę na temat konstrukcji nagrobka, znaczenia jakości użytych materiałów oraz od czego zależy cena nagrobka z granitu w przypadku użycia do jego budowy kilku różnych rodzajów tego materiału czy dodanie włoskiej galanterii nagrobnej (krzyże, rzeźby, wazony, lampy itp.)!

Wszystko to jest bezdyskusyjnie wielkim ułatwieniem dla klienta. Analizując i rozwijając przykład zastosowania systemu komputerowego w australijskiej firmie Forever Shining*, wdrożyliśmy i ulepszyliśmy procesy projektowania w innowacyjnym systemie projektowania Wieczna Pamięć tak, aby zarówno klienci oczekujący tradycyjnych (np. piaskowanie), jak i nowoczesnych (np. grawer laserem) rozwiązań mogli znaleźć wzór na- grobka z możliwością personalizacji, jakiej oczekują.

Dodajmy tylko, że możliwości oferowane przez dzisiejszą technologię w zupełności wystarczają na profesjonalne wizualizowanie w czasie rzeczywistym trójwymiarowego modelu nagrobka bezpośrednio w przeglądarce internetowej, a także dokonywanie szeregu dalszych manipulacji, np. związanych ze zmianą jego wielkości.

Klient bez konieczności angażowania specjalistów i dzielenia się z nimi swoim emocjami może wyświetlać różne warianty kolorystyczne danego wzoru pomnika, a także bez pośpiechu zastanowić się nad wyborem i rozmieszczeniem na tablicy napisowej stosownego epitafium. Możliwości jednak jest o wiele więcej: od dodania zdjęć ceramicznych po elementy galanterii nagrobnej.

Jaka w tym korzyść dla nas kamieniarzy?
Korzystanie z systemu www.wiecznapamiec.pl znacząco zwiększa nasze szanse na pozyskanie klienta bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na promocję w internecie. To portal dba o odpowiednią promocję w sieci. Jego zadaniem jest docieranie do jak największej liczby zainteresowanych klientów. I kierowanie ich do zakładów kamieniarskich. Bez żadnego wysiłku ze strony kamieniarza.

Z kolei możliwość projektowanie indywidualnych nagrobków usprawnia i przyspiesza pracę z klientem. Odpada w tym wypadku żmudny proces projektowania w biurze kamieniarza. A wszyscy wiemy z jakimi emocjami mamy wtedy do czynienia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wiecznapamiec.pl, a następnie dokonania rejestracji w „Strefie producenta”, aby uzyskać dostęp do bezpłatnego miesięcznego systemu subskrypcji zleceń i dostępu do panelu administracyjnego CRM. Klienci zamawiający realizację projektu nagrobka, na podstawie geolokalizacji, umieszczani są w bazie zleceń dostępnych dla zakładów kamieniarskich, które dołączyły do naszej sieci.

Oferowany przez nas model biznesowy jest modelem B2B, który pozwala Państwu czerpać korzyści z nowoczesnych technologii bez konieczności inwestowania własnych środków na badania i rozwój technologii szytej na miarę dla branży kamieniarskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży internetowej oraz międzynarodowym kontaktom stworzyliśmy pionierskie rozwiązanie, które zyskało uznanie w oczach polskiego wio- dącego holdingu finansowego oraz specjalistów oceniających projekty w ramach programu Unii Europejskiej dotyczącego rozwoju innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego systemu projektowania na stronie www.wiecznapamiec.pl

[/one_full][one_half last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]

Innowacyjna Gospodarka

[/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]

Unia Europejska

[/one_half]

Dotacje na Innowacje
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach POIG 8.1

[/fullwidth]